تاریخچه شرکت فولاد روانشیر

شرکت فولاد روانشير در سال 1364 تاسيس و در سال 1368 به بهره برداری رسيد. اين شرکت با بهره گيری از نيـروی انسانـی مجـرب و متخصـص و همچنين تجهيـزات پيشرفته، سابقـه درخشانی را در حوزه توليد و تامين قطعات مصرفی فولادی و چدنی آليـاژی و غير آليـاژی به صنايع گوناگون (معدن، سيمان، ماشين سازی، نفت و پتروشيمی و راه آهن) داراست. در کنار رشد کمی، اعتقاد مديريت ارشد مجموعه به رشد کيفی، سبب گرديده تا با بهره گيری از سرمايه هـای اصلی شرکت که همانا نيروهای متخصص و تحصيل کرده می باشند و استقـرار نظام کيفيـت 2015-ISO9001، اين شرکت در جهت ارتقـاء کيفيـت توليـدات خود و جلـب رضايت هر چه بيشتر مشتريان گام موثری بردارد.

فولاد روانشیر
اولین همایش شرکت فولاد روانشیر (1396/12/24)

شرکت فـولاد روانشيـر از ابتدای تاسيـس تا کنون پروژه های زيادی در زمينه توليـد قطعات و تجهيزات با صنايع متنوعی نظير معادن، صنايع سيمان، فولاد سازی، گندله سازی و …. اجرا نموده و می نمايد. ما همواره با توکل به خداوند متعال و با بهره‌گیری از مدیران مجرب، مهندسین متخصص و متعهد،  آموزش و ارتقاء علمی و کیفی پرسنل و نیز همکاری با مراجع علمی و دانشگاه ها توانسته‌ایم کارنامه درخشانی در طول فعالیت کاری از خود برجای گذاریم که ارزیابی میزان رضایت مشتریان نیز گواه این ادعا می‌باشد.

آموزش پيوسته کارکنان و استفاده از علم روز و به کارگيری ماشيـن آلات جديد، مـا را در بالا بردن بهـره وری و مفاهيم نوين کيفيت ياری داده است. در طول این سال ها، فعالیتمان بر پایه صداقت استوار بوده و تلاش و پشتکار مداوم را همواره در سر لوحه اهداف خود قرار داده ایم تا بتوانیم همیشه خود را در رده شرکت‌های تراز اول کشور با بیشترین تنوع قطعات نگاه داریم.