تاریخچه شرکت فولاد روانشیر

شرکت فولاد روانشیر در سال ۱۳۶۴ تاسیس و در سال ۱۳۶۸ به بهره برداری رسید.این شرکت با بهره گیری از نیـروی انسانـی مجـرب و متخصـص و همچنین تجهیـزات پیشرفته، سابقـه درخشانی را در حوزه تولید و تامین قطعات مصرفی فولادی و چدنی آلیـاژی و غیر آلیـاژی به صنایع گوناگون (معدن، سیمان، ماشین سازی، نفت و پتروشیمی و راه آهن) داراست. در کنار رشد کمی، اعتقاد مدیریت ارشد مجموعه به رشد کیفی، سبب گردیده تا با بهره گیری از سرمایه هـای اصلی شرکت که همانا نیروهای متخصص و تحصیل کرده می باشند و استقـرار نظام کیفیـت ۲۰۱۵-ISO9001، این شرکت در جهت ارتقـاء کیفیـت تولیـدات خود و جلـب رضایت هر چه بیشتر مشتریان گام موثری بردارد.

فولاد روانشیر
اولین همایش شرکت فولادروانشیر (۱۳۹۶/۱۲/۲۴)

شرکت فـولاد روانشیـراز ابتدای تاسیـس تا کنون پروژه های زیادی در زمینه تولیـد قطعات و تجهیزات با صنایع متنوعی نظیر معادن ، صنایع سیمان ، فولاد سازی، گندله سازی و …. اجرا نموده و می نماید. ما همواره با توکل به خداوند متعال وبا بهره‌گیری از مدیران مجرب، مهندسین متخصص و متعهد،  آموزش و ارتقاء علمی و کیفی پرسنل و نیز همکاری با مراجع علمی و دانشگاه ها توانسته‌ایم کارنامه درخشانی در طول فعالیت کاری از خود برجای گذاریم که ارزیابی میزان رضایت مشتریان نیز گواه این ادعا می‌باشد.

آموزش پیوسته کارکنان و استفاده از علم روز و به کارگیری ماشیـن آلات جدید، مـا را در بالا بردن بهـره وری و مفاهیم نوین کیفیت یاری داده است. ضمن این‌ که در طول این سال‌ها سعی‌مان بر پایه صداقت استوار بوده و هیچ‌ وقت دست از تلاش و پشتکار بر نداشته ایم، تا بتوانیم همواره خود را در رده شرکت‌های تراز اول کشور با بیشترین تنوع قطعات نگاه داریم.